Na dobry początek…

…chciałbym się ze wszystkimi przywitać.

Niektórzy znają mnie z forum korex.net.pl. Inni znają mnie osobiście. Na początek może podsumujemy to, kim jest autor tego bloga.

Trzymając się jego tematyki, należy nadmienić, że jest zapalonym fotografem amatorem. Poza tym mam w sobie trochę zbieracza i majsterkowicza. Dzięki temu mam pochowane w pokoju aparaty wszelkiej maści: od nowiutkiego cyfrowego Pentaxa po prawie stuletniego Voigtlandera. Ale o tym w swoim czasie…

Fotografią zajmuję się od małego dziecka, początkowo była dla mnie formą zapisywania wspomnień z wakacji i wycieczek. Z czasem stała się formą artystycznego wyrazu i ujścia emocji.

O czym będzie traktował mój blog? Odpowiem najogólniej – o fotografii. W głowie mam dalekosiężne plany pisania o wszystkim co przyjdzie mi do głowy – od techniki i biurkowego serwisu obiektywów po filozoficzne rozważania nad zdjęciami i fotografią jako sztuką. Jak wyjdzie w rzeczywistości? Chcę, żeby blog żył po trosze swoim własnym życiem – skieruje się tam, gdzie będzie chciał. I gdzie będą oczekiwali tego czytelnicy, czyli Wy.

Zapraszam do subskrybowania (po prawej stronie, na górze) – jest to całkowicie bezpieczne, cały system opiera się na systemie blogger Google’a, więc nie trzeba się obawiać zarzucenia spamem. Dzięki subskrypcji będziecie informowani mailowo o każdym nowym poście.

Trzymajcie za mnie kciuki – od jutra siadam do pisania.

Dobrej nocy!

Brak możliwości komentowania.